Zastosowanie zakrętki UpCap

W pierwszej kolejności planuję wprowadzić dwa rodzaje zakrętek:

UpCap Sport

Zakrętka będzie dedykowana osobom aktywnie spędzającym czas. Podczas fitnessu, gier zespołowych, rajdów rowerowych lub joggingu będziecie mogli stosować różne rodzaje zakrętek UpCap Sport (np. każda w innym kolorze) – dodatkowo dostosowanych do waszych potrzeb i specyfiki uprawianej dyscypliny sportu. Zakrętka wyposażona w koncentrat izotoniczny w kilku smakach.

 

 

UpCap Multivit

Zakrętka będzie dedykowana dla dzieci i młodzieży szkolnej. Będziecie mogli odciążyć tornister swojej pociechy dając jej do szkoły pustą butelkę i zakrętkę wyposażoną w komplet witamin wzmacniających odporność i witalność dziecka. Tak sporządzony napój będzie bardziej wartościowy od gotowych napoi, które często zawierają dużo cukru, barwników i wszelkich substancji E-… – a skąd woda? – z dystrybutorów, które sukcesywnie pojawiają się w szkołach oraz bezpośrednio z kranu (badania wykazują, że taka woda jest bardzo dobrej jakości). Zakrętka wyposażona w koncentrat multivitaminy w kilku smakach.

 

 

Chcę aby jednocześnie z zakrętkami pojawiły się dedykowane do nich butelki wielorazowego użytku i bidony. Będą one w różnych kolorach i pojemnościach, tak aby była możliwość dostosowania ich do osobistych preferencji odbiorców.